środa, 15 października 2014

Kolejny dzień u Sen Mai

W tym dniu ,z tym wyzwaniem trzeba się pokazać.To trzeci dzień zabawy.Zastanawiałam się przez chwileczkę,jakie mam zdjęcie wstawić,ale uznałam ,że najnowsze.Ostatnio robiłam zdjęcia we wrześniu przy okazji naszego przyjacielskiego zgromadzenia - czyt spotkania.Miałam nadzieję jeszcze na jakiś jesienny spacer z moimi przyjaciółmi,ale już wiem,że się nie uda.Nic z tego.Wstawić zdjęcie tylko mojej twarzy czy całe?Myślałam.Pokazać taką jaka jestem czy trochę to ukryć .Ja się siebie nie wstydzę,jestem jaka jestem.
Nigdy specialnie się nie lubiłam,ale na przekór robię dużo zdjęć.Ktoś by mógł zapytać dlaczego?A ja odpowiem,bo chcę zatrzymać czas dobrych  wspomnień ,spędzonych z tymi których kocham.
Robię to z pewną dozą nieśmiałości...

13 komentarzy:

 1. Witaj, cieszę się że się przedstawiłaś w "całości" Powinnaś się lubić i być z siebie dumna bo robisz to co lubisz (piszesz bloga) nie wiem czy masz jakieś inne marzenia ale mam nadzieje że wszystkie się spełnią :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj mam trochę tych marzeń,tych większych i miejszych.Oby się ziściły. Nie dziękuję,by nie zapeszyć. ;-)

   Usuń
 2. Bardzo ładnie wyszłaś na zdjęciu. Super, że nie stronisz od obiektywu i pasuje Tobie czerwony!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od niedawna polubiłam ten kolor.Dziękuję.

   Usuń
 3. Pięknie wyglądasz :) bardzo pasuje Ci ten kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze, że się ośmieliłaś. bo wyglądasz pięknie na tym zdjęciu i tak elegancko :) Przy okazji podglądnęłam sobie Twoje prace - kobieto, ależ Ty masz talent. Cudeńka malujesz! Ciepło pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze onieśmielają mnie komplementy.Bardzo dziękuję. :-)

   Usuń
 5. witaj, moja imienniczko. miło Cię poznać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj ! miło mi Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkim dziękuję za odwiedziny i komentarze.Nigdy nie było tu ich tak wiele.Blog nie co świecił pustkami. To bardzo miła odmiana gościć tu tyle miłych Pań.

   Usuń
 7. dobrze mieć dużo pięknych wspomnień!
  miło Cie poznać:)

  OdpowiedzUsuń